MEDITATION CENTER PROJECT

Šī projekta būtība ir pirmā meditācijas centra dibināšana Eiropā, kur tiks praktizēta Samadhi un Vippasana meditācija pēc Pa Auk Sayadaw metodes, kas balstīta Buddas mācībā (Dhamma), Budisma kanonos un komentāros. Vēlamies uzrunāt visus budistus un cilvēkus, kas ir gatavi atbalstīt mūsu projektu, kas piekrīt idejai par Budisma ceļu prāta attīstībai caur meditāciju. Visi šie cilvēki tiek aicināti piedalīties šajā projektā. Mēs piedāvājam vairākas iespējas, kā to var darīt: brīvprātīgi ziedojumi, kas tiks novirzīti meditācijas centra un projekta attīstībai; brīvprātīgo darbs retrīta laikā un celtniecības darbos; dalība retrītā; pielietojot savas zināšanas (piem. mājas lapas programmēšana, arhitektūra, celtniecība). Tāpat ir iespējams norādīt, kādiem tieši mērķiem šie ziedojumi tiek novirzīti, piem. meditācijas halles celtniecība, skolotāja kuti celtniecība. Šādu ziedojumu veikšana pēc budistu tradīcijas ir karmiski vērtīga un cēla darbība, kura nesīs labus nākotnes augļus ziedotājiem. No mūsu puses brīvprātīgajiem mēs nodrošināsim palīdzību un ielūgumus vīzu noformēšanai, dzīvošanu un ēdināšanu. Mēs maksimāli visas darbības veicam caurspīdīgi, lai ziedotāji var redzēt, kā tiek tērēti šie līdzekļi. Ir iespēja ziedot anonīmi, vai personīgi – ziedotāju vārdi tiks ierakstīti speciālā sarakstā, un projekta nobeigumā tiks izveidota piemiņas plāksne, iemūžinot ziedotāju vārdus.

Контакты

Вы можете связаться с нами, отправив письмо на info @ paauk.eu. Мы свяжемся с Вами при первой возможности.

Наш адрес:
Biedrība “Pa-Auk Latvija Starptautiskais Meditācijas Centrs”
Stabu iela 56 – 2
Rīga
Latvija
LV-1011

Банковский счет:
AS “Privatbank”
SWIFT: LV37PRTT0256016475000

КАК ДОБРАТЬСЯ

EU member states citizens do not need any special allowances or visas to come to Latvia. There also is a list of countries that have non-visa agreements with Latvia. For those countries citizens also there is no necessary to obtain visa. Follow this link to check if there is Your country.

For citizens from countries which has no non-visa agreements we please to contact us by e-mail so we can prepare necessary procedures to obtain visa.

Ordinary all visitors will be picked up at the entrance point (International Airport "Riga", terminal station "Riga" or bus station in Riga). In case visitors need to get to the Centre by themselves this link will show the best possible way to get in. All maps and directions mentions that visitors firstly came to the capital city Riga.

МЕСТОНАХОЖДЕНИЕ

"Международный Медитационный Центр Па Аук Латвия" находится в 150 км. от аэропорта Риги, столицы Латвии. Вы можете посмотреть карту ЗДЕСЬ